KaNeMiCiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-.-

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
JaCKaL
Bir Psikopatın mektubu!! Vote_lcapBir Psikopatın mektubu!! Voting_barBir Psikopatın mektubu!! Vote_rcap 
X-F1RE
Bir Psikopatın mektubu!! Vote_lcapBir Psikopatın mektubu!! Voting_barBir Psikopatın mektubu!! Vote_rcap 
ByDeJaVu
LordLyzer
sekolakis
Vampire-Knight
Sivaslı
***MEHMET***
akdenizli
darkmind
Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 5:16 am tarihinde online oldu.
Online Okey
Bir Psikopatın mektubu!! Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 3:54 pm tarafından X-F1RE
Oyun bölüme online okey eklenmistir ister üye olun isterseniz üye olmadan oyuna girin herkeze iyi oyunlar dilerim..

Yorum: 3
İlk konunuz
Bir Psikopatın mektubu!! Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 12:05 pm tarafından X-F1RE
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli’ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap’a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine tıklayın..

Görünüş …[/b:e69d]

Yorum: 3
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde KaNeMiCiLeR adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde KaNeMiCiLeR adresi saklayın ve paylaşın

Bir Psikopatın mektubu!!

YazarMesaj
JaCKaL
Moderatör
Moderatör
JaCKaL

Bir Psikopatın mektubu!! Empty
MesajKonu: Bir Psikopatın mektubu!!   Bir Psikopatın mektubu!! Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 11:00 am

Albert Fish adında bir katil, Grace adında küçük bir kızı vahşice öldürüyor ve annesine şu mektubu yazıyor. Sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum nitekim adam tam bir psikopat:

1894'de bir arkadaşım Steamer Tacoma adlı bir gemide tayfa olarak çalışıyordu. San Fransisco'dan HongKong'a sefer yapıyorlardı. Oraya vardıkarında karaya çıkmış ve içip sızmışlar. Uyanıp limana gittiklerinde gemi çoktan hareket etmişti. O yıllarda Çin'de açlık krizi vardı. Etin her türlüsü 1-3 $ dan satılıyordu.

Açlık ve acı okadar büyüktü ki en fakir aileler arasında diğerlerini kurtarmak için 12 yaşın altındaki çocukları yiyecek olarak satıyorlardı. 14 yaşın altındaki hiçbir kız veya erkek çocuk sokaklarda güvende değildi. İstediğin kasaba gidip pirzola veya biftek alabilirdin. Çıplak çocuk bedeninin parçalarını getirip hangi bölümü istersen kesip veriyorlardı. Özellikle de kıçları dana bonfile gibi en pahalı fiyata satılıyordu çünkü en lezzetli bölümü orasiydi. John orada o kadar uzun kaldı ki insan etinin tadına karşı bir beğeni kazandı. New York'a döndükten sonra biri 7 biri 11 yaşında iki erkek çocuk kaçırdı. Onları eve götürüp soydu bağladı ve bir dolaba kapattı. Günde bir kaç kez hatta bazen geceleri etleri yumuşak ve lezzetli olsun diye onları sopayla dövüyordu işkence ediyordu. Önce 11 yaşındakini öldürdü çünkü kıçı daha büyük ve tabii ki eti daha fazlaydı. Kafası sindirim sistemi ve kemikleri hariç her parçasını pişirip yedi. Onu fırında kızarttı ( Bütün kıçını ) haşladı yağda kızarttı ızgara ve güveç yaptı. Küçük oğlan da aynı kadere uğradı. O sıralarda ben 409 E 100 St. da oturuyordum hemen yan komşusu olarak. Bana insan etinin ne kadar lezzetli olduğunu o kadar çok anlattı ki sonunda bende denemeye karar verdim.

3 Haziran 1928 Pazar günü sizi aradım ve geldim. Size süzme peyniri ve çilek getirdim. Öğle yemeği yedik. Grace kucağımda oturdu ve beni öptü. O zaman onu yemeye karar vermiştim.

Onu parti bahanesiyle götürecektim ve sen evet gidebilir dedin. Onu Wenchester'daki daha önceden seçtiğim boş bir eve götürdüm. Oraya vardığımızda ona dışarda beklemesini söyledim o da kır çiçekleri toplamaya başladı. Üst kata çıktım ve bütün kıyafetlerimi çıkardım çünkü çıkarmazsam kan olabilirlerdi. Hazır olduğum zaman camdan onu çağırdım ve gelene kadar bir dolaba saklanıp bekledim. Beni çırılçıplak gördügü zaman bağırmaya başladı ve merdivenlerden aşağı kaçmaya çalıştı. Onu yakaladım beni annesine söyleyeceğini söyledi. Önce onu soydum. Nasıl da tekmeledi ıssırdı ve tırmaladı. Onu ölene kadar boğdum sonra da etini odama taşıyabilmek için kücük parçalara ayırdım. Onu pişirip yedim. Kücük kıçı fırında kızardıktan sonra nasıl da lezzetli ve yumuşak olmuştu. Bütün vücudu bitirmem 9 günümü aldı. Onu becermedim isteseydim yapabilirdim. Bakire olarak öldü
."

Bir Psikopatın mektubu!! 280px-13
http://www.yeniufuk.org

Bir Psikopatın mektubu!!
1 sayfadaki 1 sayfası