KaNeMiCiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-.-

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Eylül 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
JaCKaL
Klan Mesajlari Yardimlasma Vote_lcapKlan Mesajlari Yardimlasma Voting_barKlan Mesajlari Yardimlasma Vote_rcap 
X-F1RE
Klan Mesajlari Yardimlasma Vote_lcapKlan Mesajlari Yardimlasma Voting_barKlan Mesajlari Yardimlasma Vote_rcap 
ByDeJaVu
LordLyzer
sekolakis
Vampire-Knight
Sivaslı
***MEHMET***
akdenizli
darkmind
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 132 kişi Perş. Eyl. 26, 2024 7:59 am tarihinde online oldu.
Online Okey
Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 3:54 pm tarafından X-F1RE
Oyun bölüme online okey eklenmistir ister üye olun isterseniz üye olmadan oyuna girin herkeze iyi oyunlar dilerim..

Yorum: 3
İlk konunuz
Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 12:05 pm tarafından X-F1RE
Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli’ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap’a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine tıklayın..

Görünüş …[/b:e69d]

Yorum: 3
Anahtar-kelime
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde KaNeMiCiLeR adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde KaNeMiCiLeR adresi saklayın ve paylaşın

Klan Mesajlari Yardimlasma

+3
sekolakis
LordLyzer
X-F1RE
7 posters
YazarMesaj
X-F1RE
Admin
Admin
X-F1RE

Klan Mesajlari Yardimlasma Empty
MesajKonu: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 12:29 pm

Sormak istediginiz bütün konulari ve yardim nitelikli mesajlarinizi burdan yaza bilirsiniz...
http://kanemici.yetkinforum.com
LordLyzer
Moderatör
Moderatör
LordLyzer

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 11:14 pm

ya arkadaşlar su darkcubacabras a biraz dalarmısınız hergün 4 vuruyo ya baya bi altınımı aldı lütfen yardımcı olun
sekolakis
Admin
Admin
sekolakis

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 12:44 pm

Kurosa
Adet: 1
Güç +35
Savunma +27
Savunma +20%

taşlızırh var elimde ilgilenenler oyundn mesaj atsın
sekolakis
Admin
Admin
sekolakis

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 3:32 pm

Dövüs Raporu 21.07.2008 13:39:31Isim Isabet Puani Enerji
sekolakis 799 37.285
suluboya 0 4.979
Kazanan: sekolakissekolakis tarafindan alinan ganimet:: 0

bu adamı öleveya böle 7/24 istiyorum bilginizolsun.raporlarınıda görmek istiyorum
AsterResta13
Team
Team
AsterResta13

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:17 pm

Merhaba beyler ben drac clanındanım ApoLLon. adlı sahıs bana cok kotu bir davranısta bulundu ona saldırabıldıgınız kadar saldırırsanız cok sevinirim... tşkrler...
darkmind
Co-Administrator
Co-Administrator
darkmind

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:28 pm

AsterResta13 demiş ki:
Merhaba beyler ben drac clanındanım ApoLLon. adlı sahıs bana cok kotu bir davranısta bulundu ona saldırabıldıgınız kadar saldırırsanız cok sevinirim... tşkrler...

KANEMİCİLER klanı ezilmişlerin yanında Robin HOOD tavrı ile yer almayı görev kabul etmemektedir. Klan dostluk ve arkadaşlığı çerçevesinde yardımlaşır. Bu klanın savaşanları klan ruhu ile yardımlaşarak yükseldi. Her yardıma cevap veremeyiz. 20 den fazla server ve her serverde bir dolu oyuncu var. Önce kendi göbek bağınızı kesmeyi öğrenin .Yoruma cevap vermem polemik yapmam . yapanın gözünün yaşını da silmem. mesajını silerim.Smile
ByDeJaVu
Moderatör
Moderatör
ByDeJaVu

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 11:22 am

AsterResta13 demiş ki:

bu konuda sana yardımcı olacak kişiler bizleriz zahir Wink
kendi klanın da yeterince ilgilendi bu konuyla sanıyorum arkadaşım.
senden ricam önceliklerini iyi belirlemen.
PieCe
Keskin Bicak
Keskin Bicak
PieCe

MesajKonu: Geri: Klan Mesajlari Yardimlasma   Klan Mesajlari Yardimlasma Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:44 pm

İYİ OYUNLAR

BU SILAHTAN ALMAYI DUSUNUYORUM ELINDE OLAN SATMAYI DÜŞÜNEN VARSA OYUNDA MESAJ ATABILIRMI .KENDI KLANINIM SAYFASINA YAZICAKTIM AMA BIZIM KLANDA OLMADIGINI BILIYORUM

HERKEZE İYİ AZLAR

Klan Mesajlari Yardimlasma 1_22Etaxalo
(Servetin: 0 parca(lar))
Güç +30

Satis Fiyati: 61.369 Klan Mesajlari Yardimlasma Res2
Alis Fiyati: 15.342 Klan Mesajlari Yardimlasma Res2
Gereken: karakter kademesi 30

Klan Mesajlari Yardimlasma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-